- Autor opinii: Kamil Jóźwiak
- Data napisania recenzji: 26-11-2024
- Świetny internetowy sklep, dużo unikalnych, ciężko dostępnych w Polsce produktów z Włoch, duży plus…
- Jakość obsługi Klienta
- Czas realizacji
- Ceny produktów
- Jakość produktów
Data napisania recenzji: 02-06-2026
Opinia o produkcie: Produktowi nie można niczego zarzucić poza tym, że w moim pojęciu to jest dżem, a nie konfitura. Bardzo smaczny, ale dżem. W konfiturze powinny być kawałki owoców lub całe owoce, jeśli są małe. Konfiturę z fig jadłem raz w życiu, wiele lat temu i od tej pory szukam i nie mogę znaleźć (tamten przypadek miał miejsce w Anglii).
Autor recenzji: Tomasz
Ocena produktu:
Średnia ocena (4/5):
Wszystkich recenzji produktu: 1
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.